Skip to content

Vozil je s skoraj dva promila alkohola in končal „na hladnem“

Na območju PP Slovenska Bistrica so policisti včeraj obravnavali voznika osebnega avtomobila, ki je vozil pod vplivom alkohola, saj je „napihal“ 0,92 mg/l (več kot 1,90 promila, op.p.) alkohola. Odrejeno…

Po trčenju v varnostno ograjo, ena oseba umrla več jih je poškodovanih

Prevrnilo se je kombinirano vozilo, v katerem je bilo osem oseb iz Bosne in Hercegovine Sinoči, ob 20.47 uri je na avtocesti iz smeri Šentilja proti Mariboru pred počivališčem Spodnje…