Včeraj je na območju Spodnjih Hoč bilo vlomljeno v gradbiščni kontejner, iz njega pa odtujenih več kosov orodja. S tem so bili lastniki po nestrokovni oceni oškodovani v višini 6.200…
Včeraj je na območju Spodnjih Hoč bilo vlomljeno v gradbiščni kontejner, iz njega pa odtujenih več kosov orodja. S tem so bili lastniki po nestrokovni oceni oškodovani v višini 6.200…