Skip to content

Bakos.si

Nogometaši Apač slavili v zaostali tekmi!

Medtem ko so nogometaši ŠNK Radgona že zadnji vikend v oktobru končali jesenski del prvenstva v I. MNL Murska Sobota, so to danes storili tudi nogometaši Apač. V zaostali tekmi so namreč Apačani pred domačimi navijači ugnali ekipo Cvena. Gostje iz okolice Ljutomera so dobro začeli in že v 16. minuti vodili 2:0, a so varovanci domačega trenerja Zvonka Kurbusa niso vdali. Že pred koncem polčasa so uspeli znižati izid, v nadaljevanju pa so na terenu bili samo gostitelji, ki so s še tri zadetek dosegli že 6. zmago v prvenstvu. Tako so Apačani, med petnajstimi ekipami, zasedli več kot solidno 6. mesto.

Apače – Cven 4:2 (1:2)

Igrišče NK Apače, 30 gledalcev, glavni sodnik: Marjan Čontala (Križevci pri Ljutomeru), pomočnika: Andrej Kranjc in Darko Vereš (oba Murska Sobota), delegat: Milan Zver (Beltinci).

Strelci: 0:1 Jernej Tršovec (8.), 0:2 Blaž Brunec (16.), 1:2 Tomi Golob (19.), 2:2 Dejan Kuzmič (51.), 3:2 Dejan Kuzmič (62.), 4:2 Tomi Golob (79.)

Apače: Mario Kuzmič, Matevž Potočnik (od 68. Gregor Tropenauer), Jan Škrajnar, David Novina, Aleš Mauko, Mitja Štrakl (od 30. Miha Maruško), Radovan Ilišković, Dejan Kuzmič, Tomi Golob, Simon Kozar (od 53. Žan Trost), Jože Kaučič (od 53. Tomi Kučan, od 74. Denis Hamler). Trener: Zvonko Kurbus.

Cven: Jan Horvat, Domen Magdič, Luka Rajh, Tomaž Kapun, Jernej Tršovec, Alen Meznarič, Sašo Potočnik (od 80. Denis Sečkar), Marko Škrobar, Blaž Brunec (od 46. Alen Lebar), Denis Čuk, Rok Kosi. Trenerka: Nuša Lašič.

Končni vrstni red – jesen: 1. ŠNK Radgona 30, 2. Aqua Ižakovci (ena tekma manj) 24, 3. Hodoš (-1) 24, 4. Kleparstvo Šniko Serdica (-2) 22, 5. Mura veterani 21, 6. Apače (-1) 18, 7. Bogojina (-1) 18, 8. Cven (-2) 15, 9. Cankova (-1) 13, 10. Dokležovje (-1) 11, 11. Goričanka (-1) 9, 12. Tišina 7, 13. Šalovci (-1) 6, 14. Lipa (-1) 10, 15. Roma (-2) 0.